
Akko Black 3108v2
Keyboard
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
Switch wählen
Ab $35.00
Original: $99.99
-65%Akko Black 3108v2—
$99.99
$35.00Weitere Bilder








Akko Black 3108v2
Keyboard
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Keyboard
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |























