
MOD 007B PC Shine-Through
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | ASA |
| Printing Technology | Double-Shot |
| Side-Printed | N/A |
Switch wählen
Ab $109.99
MOD 007B PC Shine-Through—
$109.99
Weitere Bilder





MOD 007B PC Shine-Through
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | ASA |
| Printing Technology | Double-Shot |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
| Keyboard | |
| Switch | Ice Cream Pink |
| Interface | Bluetooth/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3600mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007B PC |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | ASA |
| Printing Technology | Double-Shot |
| Side-Printed | N/A |























