
My Sweet Piano 5108B Plus
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Switch wählen
Ab $42.00
Original: $119.99
-65%My Sweet Piano 5108B Plus—
$119.99
$42.00Weitere Bilder













My Sweet Piano 5108B Plus
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Keyboard
| Switch | Akko V3 Piano Pro |
| Interface |
Wireless/Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB backlit |
| Hot-Swappable | Yes |
General
| Model | 5108 |
| Dimensions | 440*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |























