
World Tour Tokyo R2 3068 v2 BT3.0
Description
- TTC gaming base with up to 2000 cycles;
- Comes with plate noise dampening foam;
- Programmable with Dye-Sub PBT OEM profile keycaps;
- 19 pieces of additional novelty keys.
Keyboard
| Switch | Gateron Pink/Gateron Orange/Gateron Yellow/TTC Gold Pink |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White LED |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3068 |
| Dimensions | 312*102*40mm |
| Weight | Approximately 0.59KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Switch wählen
Ab $31.50
Original: $89.99
-65%World Tour Tokyo R2 3068 v2 BT3.0—
$89.99
$31.50Weitere Bilder





World Tour Tokyo R2 3068 v2 BT3.0
Description
- TTC gaming base with up to 2000 cycles;
- Comes with plate noise dampening foam;
- Programmable with Dye-Sub PBT OEM profile keycaps;
- 19 pieces of additional novelty keys.
Keyboard
| Switch | Gateron Pink/Gateron Orange/Gateron Yellow/TTC Gold Pink |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White LED |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3068 |
| Dimensions | 312*102*40mm |
| Weight | Approximately 0.59KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Produktinformationen
Produktinformationen
Versand & Rückgabe
Versand & Rückgabe
Description
Description
- TTC gaming base with up to 2000 cycles;
- Comes with plate noise dampening foam;
- Programmable with Dye-Sub PBT OEM profile keycaps;
- 19 pieces of additional novelty keys.
Keyboard
| Switch | Gateron Pink/Gateron Orange/Gateron Yellow/TTC Gold Pink |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | White LED |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3068 |
| Dimensions | 312*102*40mm |
| Weight | Approximately 0.59KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |























